Urządzasz mieszkanie i szukasz inspiracji na oświetlenie w Twoim domu? Chcesz oświetlonego salonu, a w pozostałych pomieszczeniach różnorodnego designu, które zapewni atmosferę wyciszenia i relaksu? Sposobem na to są żyrandole szklane i kinkiety drewniane. Elegancja i efektowne oświetlenie – to je wyróżnia. Pozwolą na stworzenie miejsca w nowoczesnym stylu z odrobiną tradycji. Drewno jest gwarancją piękna, a szkło przypominać będzie wystrój z dawnej epoki. Poznaj nasze propozycje oświetlenia do domu. 

Kinkiet drewniany – elegancja i styl oświetlenia ściennego

Kinkiety drewniane dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Stworzą idealną parę z meblami drewnianymi w salonie, sypialni, a nawet w kuchni. Kinkiety rzadko są głównym źródłem światła. Najczęściej pełnią funkcję doświetlenia wnętrza. Z tego powodu możemy je umieścić na korytarzu lub w innych mniejszych pomieszczeniach. Zawieszone bezpośrednio nad łóżkiem przejmą rolę lampki nocnej, ułatwiając nam stworzenie klimatu romantycznego i dyskretnego, aby czuć się przytulnie i komfortowo. Tym samym będzie do idealnie wpisujący się dodatek do aranżacji sypialni. Kinkiety ścienne prezentują nowoczesny design i klasykę jednocześnie.

Żyrandole szklane – luksus w Twoim mieszkaniu

Centralny punkt dekoracyjny w salonie zawsze powinien uwzględniać żyrandol. Jest to przedmiot, który od razu przykuwa naszą uwagę i zaproszonych gości. Żyrandol ze szkła przypomina wystrój z dawnej epoki. Jest wykorzystywany do tworzenia nowoczesnych i designerskich projektów. Ekskluzywne szklane żyrandole wpisują się w aktualne trendy i będą dobrą opcją do wykorzystania ich nie tylko w salonie, ale również w kuchni, większej sypialni, a nawet w łazience. Walory estetyczne są ich głównym atutem, zapewniające jednocześnie doskonałe doświetlenie pomieszczenia i przyjemną atmosferę. Sprawdź wszystkie modele żyrandoli szklanych na https://eplafoniera.pl/collections/zyrandole-szklane

Comments are closed.