Oryginalnie zaaranżowany taras to idealne miejsce do letniego wypoczynku. Wygodne fotele tarasowe to podstawa, która pozwoli na stworzenie komfortowej przestrzeni dla domowników i gości. Jakie fotele wybrać, by cieszyć się wygoda? Jak współcześnie projektowane są nowoczesne fotele ogrodowe?

Wygodne fotele tarasowe odporne na warunki pogodowe

Nowoczesne fotele na taras tworzone są z dbałością o najmniejsze detale. Projektanci dbają zarówno o trwałe materiały, jak i odpowiednie profilowanie foteli, by dawały oparcie dla pleców, rąk. Wygodne fotele tarasowe tworzone są przede wszystkim z myślą o kompletach wypoczynkowych i kawowych. Wśród najpopularniejszych modeli wymienia się wygodne fotele tarasowe z technorattanu – takie fotele są lekkie, trwałe, świetnie wpisują się w obowiązujące trendy. Wygodne fotele tarasowe tego typu dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, co pozwoli na dopasowanie ich do już istniejącej aranżacji. Drugą propozycją są lekkie fotele aluminiowe, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych przestrzeniach. Fotele aluminiowe posiadają siedziska wykonane z elastycznych siatek o gęstej strukturze. Wygodne fotele tarasowe tego typu z pewnością zapewnią komfort podczas letnich dni.

Jak dbać o wygodne fotele tarasowe?

By wygodne fotele tarasowe z technorattanu czy aluminium na długi czas zachowały doskonały wygląd, warto na czas jesieni i zimy odpowiednio je zabezpieczyć. Najprostszą metodą jest oczywiście zakupienie dedykowanych pokrowców ogrodowych. Pokrowce tworzone są z tkaniny poliestrowej, która doskonale chroni meble przed osiadaniem kurzu, kondensacją wilgoci. Nowoczesne pokrowce wyposaża się w dodatkowy ściągacz, który pozwala na lepsze dopasowanie tkaniny do kształtu fotela.

 

 

Comments are closed.