Funkcjonalne meble ogrodowe z tworzywa sztucznego są jednymi z najchętniej wybieranych. Klienci cenią sobie ich wysoką jakość, trwałość oraz przemyślany design. Jak zaaranżować przydomowy ogród przy pomocy takich mebli? Jakie elementy kompletów wybierać?

Meble ogrodowe z tworzywa sztucznego w klasycznym stylu

Chcąc zaaranżować ogród w klasycznym stylu, warto postawić na meble technorattanowe. W rozbudowanych kolekcjach bez trudu uda się znaleźć wygodne sofy narożne, leżanki, profilowane fotele i krzesła ogrodowe. Meble ogrodowe z tworzywa sztucznego jakim jest technorattan zaskoczą elegancją, ale też rewelacyjnymi parametrami technicznymi. Meble te odznaczają się wysoką odpornością na ścieranie, uszkodzenia, działanie wilgoci czy wnikanie brudu. Dodatkowo technorattan jest również odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu meble nie płowieją. Jak chronić meble ogrodowe z tworzywa sztucznego w czasie zimy? Najlepszym rozwiązaniem okażą się pokrowce tworzone z tkanin poliestrowych. Ich gęsty splot sprawia, że doskonale chronią meble i dodatki ogrodowe poza sezonem.

Nowoczesne meble ogrodowe z tworzywa sztucznego

Z pewnością warto zwrócić uwagę na nowoczesne meble ogrodowe z tworzywa sztucznego. Doskonałym przykładem są krzesła ogrodowe, w których siedzisko i oparcie wykonano z grube i trwałej liny w kolorze grafitu. Krzesła takie idealnie sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, będą przyciągać wzrok. Budowa krzeseł tego typu pozwoli również na stałe wentylowanie pleców użytkowników w czasie upalnego lata. Atutem takich krzeseł jest bez wątpienia ich niska waga – jest to zasługa wykorzystania aluminiowych stelaży. Krzesła ogrodowe mogą być elementem kompletu jadalnianego – w ten sposób możliwe jest stworzenie ogrodowej jadalni. Innym rozwiązaniem jest połączenie ich z wysokim stolikiem kawowym.

Comments are closed.